Otevři se partnerské  harmonii a vnitřní síle v online kurzu 'Dary vnitřního muže'


Již jsi zkoušela různé poučky a návody a přesto se ti nedaří harmonizovat úspěch v práci a partnerství? Ano, chybí v nich ten klíč, který potřebují mít jen ženy. Otevři se možnosti, že tvůj partner je odrazem mužského prvku, který žije v tobě.

Vnitřní muž a tvůj business 

Video, bez kterého se neobejde žádná úspěšná žena. Špatné porozumění vnitřnímu muži způsobuje, že buď jedeš moc na výkon a jsi pak vystresovaná, nebo nebo naopak vypadáš příliš slabě a ezotericky a všichni si tě namažou na chleba.

Vliv vnitřního muže na partnerství

Najdeš zádrhele, proč jste doposavad s partnerem nenašli společnou řeč. Možná ti nerozumí, možná jste jako dva kohouti na jednom smetišti. Jak se s tím vypořádat? 

Taneční meditace

 Integruješ do těla informace a transformuješ se. Tím se naučená slova stanou skutkem. V prožitku porozumíš, co je harmonie mezi vnitřním mužem a ženou. Konečně začneš používat své vnitřní síly vědomě.

Pro ženy, které jsou výborné ve své práci, kterou dělají, ale neuspokojuje je partnerství, nebo žádné není. Nerozumí tomu proč.

Vždyť jsou tak krásné a vzdělané, pracují na sobě. A přesto s nimi žádný muž nevydrží dlouho, a nebo je partnerství nevyvážené.

 

Představ si, kdybys konečně měla partnera, který ti rozumí. A ty jemu.

Představ si, kdyby ses konečně přestala honit a mohla se i něj opřít. 

koupit tento online kurz jen za 450 Kč

Připoj se ještě dnes a získej zdarma přístup na živý Zoom se společným sdílením pod mým mentoringem. 

 

To chci, důvěřuji, že to je fakt dobrý.

Kurz pro tebe připravuje Luci Kubů z Vrbiček 

Praktická léčitelka ženských n/emocí. 

Teprve poznáním mých vnitřních mužských kvalit jsem pochopila, o co se v sobě mohu opřít. Má vnitřní žena konečně byla ne jen silná, ale i jemná a dovolila si být zranitelná. 

Konečně jsem se nechala bez pochyb vést mým mužem a připadala si jako královna. 

Přestaň se ptát sebe, proč ti to nejde a co ještě pro to můžeš udělat. 

Sebemrskačství ti nepomůže. Porozumění mužskému principu je krásná cesta, která ti zharmonizuje partnerství i práci. Akce a zvědavost je tvůj mužský princip. S láskou k sobě ho můžeš vyslyšet a vydat se na cestu. Tvé otázky budou zodpovězeny a integrovány. 

kupuji tento kurz