• Občas šílíš a nemáš klid na sebe? 
  • Partner tě nerespektuje a jsi jako služka?
  • Děti tě mají na háku a dělají si, co chtějí?

Je čas nastavit si ZDRAVÉ HRANICE s 🩷k sobě. 


Praktický online kurz pro ženy, které mají pocit, že se ze všeho zblázní a chtějí si nastavit nová pravidla BEZPEČNÝCH HRANIC mezi sebou a světem.

 

Téma zdravých hranic je víc, než žádoucí.
Pokud řešíš, že ti občas něco přerůstá přes hlavu, ztrácíš kontrolu nad situací a i nad svým chováním, pak jsi tu správně.

  Hranice začínají tam, kde si je nastavíš. 

 

Zde je tvůj kurz. Nauč se projevit svou vůli.

Za jeden měsíc prožiješ velkou transformaci v těle. 

 

Lenka Malá

Lucka měla témata pěkně zpracovaná, šla přímo k jádru věci, hezky pojmenovávala citlivé situace. 

Líbilo se mi celkové ztvárnění, k tomu příhodně volba kostýmů : = ) Děkuji.

.

Michaela Vymazalová

Výzva je jasná, srozumitelná, časově nenáročná, přesto efektivní❤️ Doporučuji pro zvědomnění si základních principů a objevení svého ženství a přijetí. Při zapojení do běžného života změny ihned☝️.

Petra Štenková

Děkuji Lůce za skvělou výzvu. Byla pro mě velkým přínosem a každý den co jsem výzvu plnila se mi děly krásné věci. A je zajímavé, že se mi daná situace zhmotnila ještě před tím než jsem četla e-mail. Např. Přijetí pochvaly a přijetí dárků... ten den jsem dopoledne dostala malý dárek a 2 pochvaly od kamarádky a od přítele a pak jsem teprve šla dělat lekci. Zajímavé je jak jsem zpět vracela ke své reakci tak přišlo uvědomění co potřebuji změnit. Děkuji za tento kurz a vřele doporučuji.

Chci tento kurz

Co ti kurz přinese? 

 

Prožitkem se o sobě dozvíš:  

  • Kde se ti hranice ztratily?
  • Proč jsou děravé?
  • Jak je nastavit u dětí. 
  • Jak na to působí vnitřní kritik?

 

Vše je ukryto v tobě. 

Kurz je zejména pro ženy, které už vážně přečetly všechny chytrý knihy a stejně se neposunuly.

Pro ženy, kterým z dalších informací již jen praská hlava a už se ztrácí v tom, co má vlastně dělat. 

 Ženy potřebují ke svému rozvoji pohyb a tanec, uvolnění. Cesta přes hlavu je přežitek a jak sama na sobě vidíš, jen poloviční cesta. Použij k získání dovedností tělo, celou nervovou soustavu. Hlava ti nebude klást mazané překážky v tvém rozvoji a konečně se posuneš.

 

Vystavíš si své zdravé hranice.

Budeš si zase moct vážit sama sebe.

 

Chci tento kurz

Jak kurz probíhá? 

Do emailu dostaneš interaktivní PDF s návody, videi i texty. 

Celý online kurz je krásně graficky zpracovaný jako příjemný budoárek pro ženy, kde si sedneš a budeš si číst magazín. Poslechneš si videa a pak přejdeš ke cviční podle návodu. Nemusíš si pamatovat nic. Tvé tělo nasaje informace pohybem a hlava se již přizpůsobí.  

Kolik času na něj potřebuji? 

Plán kurzu je cca na jeden měsíc. To je doba potřebná k integraci dovedností do těla.  Významná jsou zejména videa. Tam najdeš prožitkovou část, která ti přinese žádanou změnu.  

Kolik kurz stojí? 

Kurz stojí 1890 Kč.  Pokud si ho budeš dělat měsíc, tak je to 63 Kč na den. To ti za to stojí. Hodnotu, jakou ti kurz dal, zjistíš až na konci. 

Kdy mohu začít? 

Začneš ihned, jak zaplatíš. Ke kurzu máš přístup napořád. Jdi si svým tempem, vracej se k němu až se posuneš a můžeš najít nové vrstvy sebe sama.

Kurz je ve formátu PDF s interaktivními tlačítky na videa. Je možné ho stáhnout do mobilu i do počítače, nebo na disk. Budeš tak k němu mít přístup bez hesel nebo hledání v mailu.

Mám nějakou podporu? 

Tento kurz je individuální, nemá skupinový základ. Můžeš s námi dobrovolně sdílet ve FB skupině, která není výhradně pro tento kurz, ale je soukromá. Můžeme to tam spolu rozebrat. Můžeš mi napsat mail/zavolat a klidně si o tématu popovídáme.

Vím, že témata jdou hluboko, kam si je pustíš. A to my chceme. Tam je ukrytý sladký nektar tvé ženské síly. 

Chci tento kurz

Kurz pro tebe tvoří

Luci Kubů z Vrbiček

lektorka, praktická léčitelka, bylinářka, bodyterapeutka 

 

Sama jsme si prošla těžkými migrénami, stresem, únavou a nespokojeností. Ani jsem netušila, jak špatný vztah k sobě a svým hranicím mám. Šla jsem dolů mnoho let, ale zase jsem se vzchopila. Cestu bezpečných hranic praktikuji na každodenní bázi. Díky tomu mě neurazí každý neurvalec a nedělám si těžkou hlavu z každého problému. Chci ti tyto principy předat, aby bylo na světě více vyrovnaných žen. 

Žij se zdravým přístupem k sobě.

V kurzu tě k úspěchu povedou tyto tři základní kroky: 

 

Pohybová meditace

Naučí tě, jak říkat laskavé ne, které jde od srdce. Tak aby to neznělo hystericky, ani v posledním tažení, ale v okamžiku, kdy sama od srdce víš, že to tak nechceš. Práce s čakrou středu, čakrou kolem sebe a srdeční si jsou v prostoru těla velmi blízká. Meditace je velmi účinná, neboť zasahuje do hloubi podvědomí. Vytáhne z tebe staré vzorce, nebudeš je již opakovat a nastavíš si nové hranice tak, jak ti vyhovují. Ihned je budeš aplikovat v praktickém životě, bez přemýšlení. Tato meditace jde do hloubky všech příčin, proč si nedržíme hranice. Léčí podstatu v samých kořenech. Proto je účinná na mnoho problémů, které všechny souvisí se solární čakrou.

Taneční a pohybová terapeutická práce

Najdeš v sobě okamžitě bolavá místa, kde jsou tvé hranice porušené. Zjistíš, že není potřeba ostatním nastavovat hranice, ale vybudovat si pevně svoje. Taneční terapie je možná překvapivá, ale o to účinnější, zejména pro ženy. Ženy již nejsou schopné číst více odborných knih, ani vstřebávat další "dobré rady". Potřebují si změnu nastavit v sobě. A tomu slouží prožitková část s tancem a pohyb s totemovým zvířetem. Objevíš další vrstvy sebe.

Práci s hranicemi si ukotvíš v arteterapii a s bylinami.

Ukotvení znalostí do těla je významná součást terapie. Práci s hranicemi si ukotvíš v arteterapii s mučenkou.
Terapeutická práce s mandalou má pro tebe další rozměr. Na úzkosti a deprese pomůžou určitě byliny. Nikdo nechce být na lécích nebo antidepresivech celý život jen proto, že pomáhají. V kurzu najdeš celý seznam lékařsky uznávaných bylin.

Ke kurzu máš tyto tři bonusy: 

 

Rozhovor s Danou KH o důsledcích špatně držených hranic u dětí. 

Úzkosti a ADHD můžou být jen forma projevu špatně držených hranic.

O tom si povídáme v rozhovoru s Danou KH. Najdeš zde mnoho důvodů, proč ti doposud hranice nefungovaly a jak si je nastavit, nebo kde nenastavovat. Zejména u dětí to funguje zajímavým způsobem. Pokud již nechcete dětem způsobit traumata, která si neseš, je čas na změnu.

 

Rozhovor, jak se projevují špatně držené hranice v intimním prostoru ženy.

Možná ani netušíte, kolik paseky to nadělá s našimi ženskými orgány. Pokud ženy nevyjádří své "ne" jasně, vede to k problematice uzavření se v intimitě. Povídáme si o tom v rozhovoru s terapeutkou Venuší, která pomáhá ženám díky jemným masážím intimních partií k propuštění bolesti a nalezení radosti z milování. Pojem hysterie je z latiny a je to od označení dělohy. Myslím, že souvislost si dáte snadno k sobě. Práce se sebou tancem a meditací dostane další rozměr. 

Souvislosti mezi alkoholem a hranicemi.

Když se napiješ alkoholu, tak se z místa řidiče tvého života přesuneš na místo spolujezdce. V tu chvíli místo tebe ti život řídí alkohol. Určuje rychlost, směr, odbočky atd. A ty to můžeš jen pozorovat. Ztrácíš kontrolu. Pokud jsi dítě člověka, který často užíval alkohol, určitě vnímáš tyto důsledky na sobě. Věnuj svou pozornost bonusové sekci o závislosti. V kurzu najdeš další cvičení a podporu k držení si hranic, abys mohla odolávat pokušením, nebo poléčila svá traumata z dětství.

Žij svůj život naplno.

Nenech se zmítat svými emocemi a ovládat jinými lidmi. Staň se nezávislou. 

Přejít k nákupu kurzu